Tarot

                               

Cesta k skutočnosti vedie cez obrazy. Neverím, že existuje lepšia...“

                                                Elias Canetti 

Tarotové karty oslovujú nevedomie, kde je uložené všetko, čo kedy človeka postretlo. Tu je miesto nádejí, prianí, obáv, obrazu o sebe a o svete, ale aj vnútornej múdrosti. Tu je to, čo zvnútra riadi život človeka a spôsob, akým človek prežíva sám seba i svet, o čo usiluje a čoho sa snaží vyvarovať. Prostredníctvom Tarotových kariet je možné nadviazať kontakt s nevedomím a týmto spôsobom sa priblížiť sám sebe. Človek nakoniec zahrnie do toho, čo robí, vnútornú múdrosť a žije v súlade s ňou.


 

Osobný výklad Tarotových kariet


 

Tarot je možno jedna z najlepších ciest ako preniknúť do univerzálneho symbolického jazyka, do jazyka, ktorý vedie každého do jeho vlastného spirituálneho vnútra. Každý človek je produktom svojich vlastných nádejí, ideálov a predstáv, ktoré v ňom klíčia. Veľmi často nás práve tieto predstavy môžu zväzovať, keď nemôžeme nájsť ten správny kľúč k ich rozlúšteniu a pochopeniu. Kľúč k pochopeniu má však každý vo vlastných rukách. Ak ho nájdeme, môžeme rozlúštiť naše predstavy, pochopiť ich a stať sa architektom svojej vlastnej osobnej reality. Stať sa bdelým vďaka posolstvu svojich predstáv nám pomôže nájsť nové smery a možnosti v živote. Každý obraz, každý symbol a takisto každý pojem obsahuje vždy viac, ako sa dá vyjadriť slovami. Preto nám symboly poskytujú nielen možnosť premeny, ale aj duchovného rastu a duševnej bezprostrednosti.


 

 

Už nebudete viac obeťou svojho osudu, stanete sa tvorcom svojej budúcnosti! Tarot sa pre vás môže stať práve tým kľúčom, ktorý otvára pred vami cestu k pochopeniu vašich predstáv. Každá z Tarotových kariet predstavuje rôznu úroveň ľudského uvedomenia. Začína s prvým prebudením a končí s Božským uvedomením, v jednote s Bohom. Veľa ľudí v labyrinte života stráca svoju cestu, zabúda na svoje ciele, možnosti a schopnosti. Tarot pomáha prostredníctvom symbolov uvedomiť si zvláštne posolstvá, otvára cesty k vnútornej predstavivosti a taktiež umožňuje vrátiť stratených späť na cestu a dať im odpoveď na otázky z každodenného života. Keď sa príslušná karta dotkne zodpovedajúceho aspektu vo vás, spoznáte ohromný potenciál vlastných predstáv, ktorý vám pomôže uvedomele tvoriť svoj život z hĺbky svojho vnútra. Kozmické a Božské zákony sa potom naplňujú podľa zákona: „Ako hore, tak i dole. Ako vo vnútri, tak i vonku.“ Vy odrážate tento zákon a ste jeho súčasťou...

 

 

   


Kontakt

NONSTOP

www.vestenie-nonstop.webnode.sk

24 hodín prijímame Vaše otázky a objednávky.


Anketa

Páči sa Vám naša stránka?

áno
85%
800

nie
15%
137

Celkový počet hlasov: 937


Anketa

Splnili sa Vám naše predpovede?

áno
48%
360

nie
16%
120

50 %
12%
89

80%
24%
178

Celkový počet hlasov: 747


Anketa

Čo Vás najviac zaujalo na našej stránke ?

Veštenie-NONSTOP
36%
1 443

Numerológia
8%
327

Aura a čakry
7%
275

Sny
6%
230

Kurzy
5%
193

Osobné stretnutia
10%
416

Feng šuei
4%
164

Ľiečiteľstvo
8%
305

Horoskopy
15%
602

Zdravá výživa
2%
88

Celkový počet hlasov: 4043


Štítky

Neboli nájdené žiadne štítky.


 

PRVÁ NONSTOP VEŠTIAREŇ

  vestenie-nonstop@atlas.sk

      NAŽIVO 

 DENNÝ HOROSKOP