Ak si človek niečo želá bez obáv,toto želanie sa mu veľmi rýchlo splní ALEBO staňte sa tvorcami svojho osudu !!!!!

 Najlepšie to funguje, ak s dôverou a úplne prirodzene odovzdáš univerzu svoju objednávku, a potom to dokážeš pustiť z hlavy.


Ak potrebuješ nejaký nástroj, ktorý ti tento spôsob objednávania uľahčí, môžeš si predstaviť, že máš neviditeľný mobil a prostredníctvom neho sa vieš spojiť s univerzom. Svoju objednávku odovzdaj „telefonicky“. A tým je to vybavené.

Je dôležité, aby to bolo pre tebe naozaj vybavené. Nie, aby si na druhý deň rozmýšľal: „ Hm, počul ma vôbec nikto tam hore? Pre istotu tam ešte raz zavolám….“

O dve hodiny neskôr: „A možno to bude lepšie fungovať, keď im ešte raz zavolám a dám do tej objednávky viac energie…“

Pár minúť predtým, ako zaspíš: „ A nezabudnite tam hore…naozaj ste si to zaznamenali?

O týždeň neskôr: „Je moja objednávka už na ceste?“ Haló, počuje ma niekto tam hore?“…, a podobné myšlienkové pochody. Porozmýšľaj, čo sa za takýmto uvažovaním naozaj skrýva.

Akoby si tým nebo podozrieval z odfláknutej práce. Inak by si predsa netelefonoval stále kvôli jednej a tej istej objednávke. Univerzum nie je žiaden guru, ktorého neustále prosíkame a lamentujeme, ale zdroj energie.

Zákony univerza fungujú nasledovne:

Objednávka sa manifestuje prostredníctvom tvojej viery, dôvery, bez pochybovania (uvoľnene) a zabudnutím na svoju objednávku. Vypustiť to z hlavy je najlepší spôsob, ako predísť tomu, že na danú vec stále myslíme alebo pochybujeme o jej splnení a robíme si starosti.

Ak sa prichytíš pri myšlienke na svoju objednávku, skús si pre seba povedať: „Som spokojný s tým, ako to je, a túto objednávku nepotrebujem preto, aby som bol šťastnejší. Nie je dôležité, či príde alebo nie. Takto svojimi myšlienkami neodošlem univerzu opakovanú objednávku, a zabránim tomu, aby som im šiel na nervy. Som spokojný aj takto.“

Príliš silné očakávania blokujú energetický tok. Silné očakávania prinášajú napätie, smútok alebo pochybnosti, a to spôsobuje, že prestávaš počúvať, čo ti hovorí tvoj vnútorný hlas. A v tom je ten pes zakopaný.

Okrem iného sa hneď neodsudzuj, keď sa to na prvý raz nepodarí.

 

Na začiatok môžeš skúsiť nasledovné:

Ak máš auto, precvičuj si to s objednávaním parkoviska. Predtým ako vyštartuješ na miesto, kde je za normálnych okolností problém zaparkovať, objednaj si pre seba voľné miesto na parkovanie. Možno sa ti stane, že ti niekto medzitým zavolá, alebo na semafore naskočí červená. V každom prípade, keď prídeš do cieľa, práve odchádza niekto z parkoviska, povedzme kúsok od vchodu budovy, do ktorej sa potrebuješ dostať.

Ak spozoruješ prvé úspechy svojich objednávok, budeš tie ďalšie odosielať uvoľnenejšie.

Zhrnutie

Objednávaj si kdekoľvek a kedykoľvek máš na to chuť.

Ak na to potrebuješ určitý rituál, tak si pre seba vytvor taký, ktorý tvoju objednávku podporí (telefonovanie, list, mail a pod.), alebo si zvoľ deň, kedy si obzvlášť dobre naladený a cítiš veľa dôvery vo svoje schopnosti.

Objednávku odovzdaj len jeden raz. Ak ju pošleš viackrát, upodozrievaš univerzum z odfláknutej práce.

Objednaný „tovar“ príde k tebe väčšinou vnútorným vnuknutím alebo nápadom, prostredníctvom pocitu, alebo tým, že ti niekto niečo „náhodou“ povie a podobne. Keď sa necháš viesť svojím vnútorným pocitom, privedie ťa na správne miesto, v správny okamih, a tak obdržíš svoju objednávku. Ak budeš v silnom očakávaní, blokuješ tým sám seba a univerzum bude za tebou stále utekať s tvojím balíkom. Tým, že si napätý, nereaguješ na svoj vnútorný hlas a nikdy sa neobjavíš na mieste, na ktorom pre teba tvoj balík pripravili.

Svoje objednávky formuluj vždy pozitívne!

Slová ako nie a žiaden sú nevhodné. Pri objednávaní tiež nepovieš: „Neprosím si zelené auto.“

Objednávaj si to, čo chceš. Ak sa želáš vyzdravieť, musíš si objednať zdravie v danej oblasti tela.

Prejav uznanie v prípade, ak svoju objednávku obdržíš (poďakovaním alebo iným prejavom vďaky) Tým posilníš svoju dôveru vo vlastné schopnosti pri objednávaní. Ak máš pocit, že to bola náhoda, skús si pripustiť, že sa to mohlo stať aj vďaka tvojej objednávke.

Malým trikom môže byť aj myšlienka: „Je jedno ako, hlavne že sa to podarilo!“

Ako už bolo spomenuté:

Ak chceš dosiahnuť to, aby sa tvoj život uberal pozitívnou cestou, predstav si, ako by si sa cítil, keby bol tvoj život takým, ako by si si želal. Uvedom si, v ktorých bodoch sa od tejto predstavy práve teraz odkláňaš.

Pozoruj, či to, čo hovoríš, robíš, cítiš a na čo myslíš zodpovedá tvojej optimálnej predstave.

Nezabúdaj, že: Tvoje slová, myšlienky a pocity formujú tvoju realitu! Poznávaním samého seba, nerobíš nič iné ako: rozhoduješ sa, kým a akým chceš byť, pretože v momente, kedy na sebe niečo spoznáš, prestávaš tým byť definovaný. Môžeš sa rozhodnúť pre niečo úplne nové. Vždy sa môžeš rozhodnúť, akým človekom chceš byť, a ako chceš žiť…

 

Staňte sa tvorcami svojho osudu-ZÁKONY

= Zákon príťažlivosti: =

Všetko, čo chcete pritiahnuť a čo si želáte, musíte vyžarovať, byť a cítiť. Keď túžite po láske, precíťte pocit lásky k sebe samému, prejavujte lásku a buďte plný lásky. Ste veľkým magnetom. Svoje túžby a želania priťahujete k sebe jasným zámerom, emocionálnou intenzitou a aktívnym podieľaním sa na ňom. Zároveň však aj priťahujete tie negatívne energie, ktoré si vo svojom podvedomí a vedomí pripúšťate.

= Zákon prijímania: =

V Biblii sa hovorí: „Vezmite si cnosť, ktorú nevlastníte a tá nech sa vašou stane“. Podľa zákona manifestácie vesmíru sa musíte aktívne podieľať na tom, čo si želáte. Tak teda prijmite, že všetka krása, uznanie, radosť, pokoj a vitalita sa stanú vašimi. Je to predsa vaše dedičstvo.

= Zákon bohatstva: =

Na tejto Zemi neexistuje žiadny nedostatok, obmedzenia alebo odopieranie, okrem tých, ktoré existujú v ľudskom vedomí. „Ako vo vnútri, tak aj navonok“. Zákon bohatstva je pripravený splniť každú vašu potrebu a potreby všetkých. Toto bohatstvo si však musíte vyžiadať, vizualizovať a projektovať energiu bohatstva, bez pochybností, pocitov menejcennosti alebo viny. „To čo človek cíti vo svojom srdci, tým aj je.“

=Zákon moci:=

Stvoriteľ nám dal moc nad všetkým na tejto Zemi. To bolo úžasné požehnanie, ale zároveň aj poverenie jej riadením. Preto sme zodpovední za bezpečnosť Zeme a všetkého, čo na Zemi existuje. Všetko už vo vedomí vesmíru existuje, preto je na vás, aby ste o to požiadali. Od vás závisí, koľko si z tohto dedičstva vyžiadate. Jasnosť cieľa, sila predstavivosti, vizualizácia, sila zámeru a aktívna spoluúčasť sú nevyhnutnými prísadami k tomu, aby sme sa stali majstrami spolutvorby a nie majstrami obmedzovania.

=Zákon afirmácie:=

Stvoriteľ povedal: „A bude svetlo“ a bolo svetlo – žiadne pochybnosti, žiadne pokusy, len dielo prostredníctvom zákona afirmácie (potvrdenie, súhlas). Vaše podvedomie a vaše vedomie akceptujú, čo si o sebe myslíte a v čo veríte, že ste. Afirmácie preprogramujú vaše podvedomie a toto dáva podnety vášmu vedomiu. Všetko, čo pre seba vyslovíte prostredníctvom afirmácie, sa stane zákonom vašej bytosti. To, kým sa túžite stať si musíte o sebe myslieť, podľa toho konať a v to veriť.

= Fyzikálny zákon: =

Vaša duša existuje tu na Zemi vo fyzickom tele, aby stvoriteľ a veľké bytosti svetla spoznali materiálny svet. Boží odtlačok vášho nádherného fyzického chrámu ste zakódovali v takzvanom zlatom éterickom poli, ale toto zlaté pole bolo zakalené dechtovou substanciou. Počas mnohých vekov sa tento chrám strácal v množstve všetkých tých negatívnych myšlienkových foriem a energií, ktorým ste umožnili, aby sa stali súčasťou vášho energetického poľa, vašej aury. Požadujte späť a aktivujte toto dokonalé telo, ktoré bolo pod vedením stvoriteľa navrhnuté. Opakujte si každý deň: „Môj duch a moje telo sú čisté. Som silný/á, mladý/á, zdravý/á a plný/á vitality. Vibrujem v centre svojej bytosti, v láske a svetle.“

Nepodľahnite túžbe opustiť svoje telo. Vašou úlohou je vytvoriť opäť raj na Zemi – rajskú záhradu Eden. Tento výraz používa archanjel Michael, čo znamená „načúvať božej múdrosti“. Celá Zem bola kedysi touto rajskou záhradou, nie len jej určité časti.


 


Kontakt

NONSTOP

www.vestenie-nonstop.webnode.sk

24 hodín prijímame Vaše otázky a objednávky.


Anketa

Páči sa Vám naša stránka?

áno
85%
800

nie
15%
137

Celkový počet hlasov: 937


Anketa

Splnili sa Vám naše predpovede?

áno
48%
360

nie
16%
120

50 %
12%
89

80%
24%
178

Celkový počet hlasov: 747


Anketa

Čo Vás najviac zaujalo na našej stránke ?

Veštenie-NONSTOP
36%
1 443

Numerológia
8%
327

Aura a čakry
7%
275

Sny
6%
230

Kurzy
5%
193

Osobné stretnutia
10%
416

Feng šuei
4%
164

Ľiečiteľstvo
8%
305

Horoskopy
15%
602

Zdravá výživa
2%
88

Celkový počet hlasov: 4043


Štítky

Neboli nájdené žiadne štítky.


 

PRVÁ NONSTOP VEŠTIAREŇ

  vestenie-nonstop@atlas.sk

      NAŽIVO 

 DENNÝ HOROSKOP