Osobný horoskop

ObrazekOsobný horoskop Vám pomôže nájsť cestu k naplneniu Vašej jedinečnej osobnosti.Napovie Vám bližšie o tom,kým vlastne ste,o tom,prečo často konáte,tak ako konáte,o možnostiach ako všetky vlastosti,ktoré Vam boli dané správne využiť pre naplnenie Vašich snov,o možnostiach Vašeho zamerania,odhalí pôvod prípadných problémov a navrhne možnosti ich riešenia.Ukáže Vám cestu ako sa v živote lepšie uplatniť,aká praca je pre Vás vhodnejšia.

 

Ukáže Vám :

Vaše skryté schopnosti a možnosti  

V čom ste úžasný,aké su Vaše silné a slabé stránky.To Vám pomôže lepšie sa zorientovať v pracovnej a študijnej sfére,vo voľbe životných partnerov a priateľov.

Partnerstvo

Akých partnerov priťahujete a akí sú pre Vás menej vhodní.

Vzťahy s rodinou a k rodine

Ako vnímate rodinu,postavenie rodiny vo Vašom živote,čo pre vás znamená, akú domácnosť si potrebujete vytvoriť,aby ste v svojom živote cítili lásku a harmóniu.

Zdravie

Kde sú Vaše silné a slabé stránky.Na aké ochorenia ste náchylnejší.

Prevenciu a aký typ relaxácie je pre Vás vhodný.

Ponúkame Vám  možnosť objednať si u nás  Váš osobný horoskop

Pre zostavenie horoskopu potrebujeme od Vás tieto údaje:

miesto narodenia,dátum,čas narodenia a pohlavie

V prípade Vášho záujmu, kontaktujte ma na mailovú adresu alebo telefónne číslo.Obratom od nás získate potrebné informácie e-mailom o spôsobe platby.Za zostavenie horoskopu sa platí vopred na bankový účet.Uhradíte platbu s variabilným symbolom podľa nami zaslaných inštrukcií a od pripísania platby na náš účet, nami vypracovaný horoskop obdržíte do 7 pracovných dní. Odpoveď   Vám na základe dohody  príde priamo mailom alebo poštou.

 

Všetky Vami dodané informácie považujeme za prísne dôverné.

 

 

 Horoskop na rok 2009

Všeobecne pre všetky znamenia

 
Šťastie praje po celý tento rok dobrým novým nápadom, sociálnym reformám a charitatívnym ustanovizniam. Moderné umenie prekvitá, darí sa výrobcom i predajcom extravagantných modelov, lákajúcich šiat či šperkov, a tiež automobilom a modernej technike.V každom veku, v každom čase bude láska kvitnúť.
Dobre sa darí poctivým úmyslom a činom. Chytrí, čo za sebou mažú stopy a taja skutky svoje, sa budú svoje ciele snažiť dosiahnuť netradične a neférovo.
Originalita opäť víťazí. Planéta šťastia a spravodlivosti, Jupiter, po celý rok praje Vodnárovi a aj všetkým znameniam spriazneným: Váhy, Baran, Blíženci, Strelec.
Kontroly a inšpekcie môžu očakávať znamenia: Býk, Lev, Škorpión a práve tieto znamenia sa ľahšie ako ostatní zbaviť môžu zlozvykov: fajčenie, alkohol a pod.
V Číne bude rok Byvola. Byvol je silný a pracovitý, konzervatívny, trochu pohodlný na cestovanie a nemá rád výstrelky. Tohto roku sa takí rodiť budú, ale neznamená to, že všetci Byvolovi podobní musia byť.
Vzdušné a pastelové farby uspejú v móde: svetlobelasá, bledozelená, ružová, oceľovomodrá i tmavá indigo. Trochu červenej i bordovej do toho osviežujúco a efektne zapôsobí.
Mars vládne utorku, čo by mal byť najlepší deň v týždni. Darí sa aktívnym a činorodým ľuďom. Planéta športovcov a poľovníkov Mars, je aj planétou vojny, žiaľ. Možno ju chápať však nie len ako ostrý boj so zbraňami, ale i ako slovné súboje. Sila argumentov bude slabšia ako sila päste. V neistom prostredí neradno riskovať zranenia a tiež zahrávať sa s osudom.
Mimoriadne účinná je tento rok sila modlitby a dobrého priania. A práve prianie veľkého množstva ľudí zachovať mier, možno prispeje k naplneniu tohto želania.

 

 


Kontakt

NONSTOP

www.vestenie-nonstop.webnode.sk

24 hodín prijímame Vaše otázky a objednávky.


Anketa

Páči sa Vám naša stránka?

áno
85%
800

nie
15%
137

Celkový počet hlasov: 937


Anketa

Splnili sa Vám naše predpovede?

áno
48%
360

nie
16%
120

50 %
12%
89

80%
24%
178

Celkový počet hlasov: 747


Anketa

Čo Vás najviac zaujalo na našej stránke ?

Veštenie-NONSTOP
36%
1 443

Numerológia
8%
327

Aura a čakry
7%
275

Sny
6%
230

Kurzy
5%
193

Osobné stretnutia
10%
416

Feng šuei
4%
164

Ľiečiteľstvo
8%
305

Horoskopy
15%
602

Zdravá výživa
2%
88

Celkový počet hlasov: 4043


Štítky

Neboli nájdené žiadne štítky.


 

PRVÁ NONSTOP VEŠTIAREŇ

  vestenie-nonstop@atlas.sk

      NAŽIVO 

 DENNÝ HOROSKOP