Kyvadlo   

         NETRADIČNÉ VEŠTENIE 

Mnohí z Vás, milí čitatelia, ste zaručene prišli do styku s nejakým spôsobom veštenia, či vykladania osudu. Možno to bol klasický tarot, či jeho varianty – tarot zdravia, tarot partnerských vzťahov, cigánske karty, karty madam Lenormand, holistické liečebné karty. Nemožno nespomenúť astrológiu, numerológiu, veštenie z kávy, čajových lístkov, odpovede cez kyvadlo, sny, atd. Pokračovať by som mohla siahodlhým zoznamom.

Človek sa odpradávna snažil poznať, čo ho v živote postretne, či bude zdravý, alebo ako sa vyvinie situácia, v ktorej sa chtiac, či už nechtiac ocitol.
Odpovede vám vie dať aj Veštenie z drahých kameňov, takzvané Orákulum, ktoré sa radí medzi jednu z najstarších vešteckých metód. Dobre sa osvedčili ruženínové kamienky, jemné a príjemné na dotyk, cez ktoré tiež môžeme komunikovať s vyššou múdrosťou vesmíru a následne dostávame presné odpovede, potrebné k správnym rozhodnutiam v danej chvíli. Tieto kamene sa dajú bezpečne očistiť pod teplou vodou a následne ich môžeme energeticky posilniť na slniečku. Potom vedia odkloniť negatívne, rušivé vplyvy.
Ak nám to financie nedovoľujú, pokojne môžeme namiesto ruženínu použit drobné kamienky s obsahom kremeňa, ktoré si nazbierame na zdravotnej prechádzke v prírode. Nič nám však nebráni nahradiť ruženín morskými mušľami, ktoré budú pre nás nielen spomienkou na dovolenku, budú aj našimi užitočnými pomocníkmi. V prípadoch náhrad by sme nemali zabudnúť na očistu orákula. Počet potrebných kamienkov, či mušlí je vždy 108.

Základný systém veštenia ostáva zachovaný tak, ako je to u ostatných spôsobov veštenia. Orákulu by sme mali klásť len vážne mienené a pre nás dôležité otázky, tu nemá miesto žiadne testovanie, či skúšanie (napr. Či vonku prší?....., na to postačí pohľad von oknom). K orákulu by sme vždy mali pristupovať s úctou a v absolútnej rovnováhe. A čo je úplne samozrejmé, nemali by sme zabúdať na čarovné slovíčka „Prosím“ a „Ďakujem“.

Ako orákulum funguje?

Smelo môžeme povedať, že jeho základom je astrológia, teda vplyv planét ako symbolov odrážajúcich náš stav vedomia v okamihu zrodenia a ich pôsobenie na nás v priebehu života.

Kamienky rozložíme na čistej, rovnej ploche, pohladíme ich pravou rukou a súčasne im položíme otázku, na ktorú potrebujeme odpoveď. Úplne sa odovzdáme svojim pocitom a kamienky rozdelíme na tri kôpky vo vodorovnom slede. Potom kamienky prvej kôpky odpočítavame po 8 dovtedy, kým sa nedopracujeme k jednoduchému číslu, ktoré môže byť od jedna do osem, vyššie nie. Číslo si zapíšeme, alebo zapamätáme. S ďalšími dvoma kôpkami urobíme ten istý odpočet. Čísla, ku ktorým sme sa dopracovali sú magickými číslami pre našu odpoveď. Tu však musíme poznať nasledovné priradenie planét podľa čísel:


1. Slnko – symbol úspechu, uznania, a priaznivých vplyvov
2. Mars – nedorozumenie, spory, nebezpečenstvo, strata, choroba
3. Jupiter – úspech, zisk, rast
4. Merkúr – námaha, strata, nesúlad
5. Venuša – láska, šťastie, zisky, blahobyt, romantika
6. Saturn – negatívne udalosti, námaha, stagnácia, skúšky
7. Mesiac – šťastie v rodine, úspech, kľud, city
8. Rahu – neúspech, problémy, nedorozumenie, zlo, choroba, temné sily


Ešte dôležitá technická poznámka pred záverom – tri rozložené kôpky predstavujú zľava minulosť, alebo čo predchádzalo situácii na ktorú sa pýtame, stredná kôpka vypovedá o súčasnosti a pravá o budúcnosti, ako sa udalosti vyvinú a práve to nám stačí na správne rozhodnutie.
 

 


Želáme vám len správne rozhodnutia.
 


Kontakt

NONSTOP

www.vestenie-nonstop.webnode.sk

24 hodín prijímame Vaše otázky a objednávky.


Anketa

Páči sa Vám naša stránka?

áno
85%
800

nie
15%
137

Celkový počet hlasov: 937


Anketa

Splnili sa Vám naše predpovede?

áno
48%
360

nie
16%
120

50 %
12%
89

80%
24%
178

Celkový počet hlasov: 747


Anketa

Čo Vás najviac zaujalo na našej stránke ?

Veštenie-NONSTOP
36%
1 443

Numerológia
8%
327

Aura a čakry
7%
275

Sny
6%
230

Kurzy
5%
193

Osobné stretnutia
10%
416

Feng šuei
4%
164

Ľiečiteľstvo
8%
305

Horoskopy
15%
602

Zdravá výživa
2%
88

Celkový počet hlasov: 4043


Štítky

Neboli nájdené žiadne štítky.


 

PRVÁ NONSTOP VEŠTIAREŇ

  vestenie-nonstop@atlas.sk

      NAŽIVO 

 DENNÝ HOROSKOP