POZOR   AKCIA                                                     PRE  CELÉ  SK  A  CZ !!!

Webnode

 

TENTO MESIAC UŽ AJ V ČECHÁCH VAŠA JASNOVIDKA,NUMEROLOGIČKA,VEŠTICA ALEBO LIEČITEĽKA !!!!!!!!!! /PODĽA VÁŠHO VÝBERU /

SEMINÁRE A KURZY DO KONCA ROKA- KAŽDÝ MESIAC V OKRESNÝCH MESTÁCH !!!!!!

STAČÍ VYPLNIŤ FORMULÁR !!! /viď nižšie /

 

 

NOVINKA                                            

JESENNÉ  INDIVIDUÁLNE SEMINÁRE A KURZY DO KONCA ROKA !!!!

 

 

VÝUKA VÝKLADU KARIET A NUMEROLÓGIE UŽ AJ NA SKYPE.

 

Pre tých, ktorý sa nemôžu zúčastniť z akéhokoľvek dôvodu kurzu ponúkame výučbu po SKYPE.

VÝČBA  TRVÁ 1Ox 1.0 HODINA A CENA: 150 €

 

Je potrebné mať nainštalovaný SKYPE,SLÚCHADLA A MIKROFÓNOM.

Inštalácia a vytvorenie účtu na SKYPE je zadarmo.

Viac informácií o programu SKYPE tu:

KU KURZU VÝKLADU KARET DOSTANETE KARTY  OD NÁS ZADARMO.

            
                  
 
                    V Í T A M E          V Á S

......ak ubližujeme iným- tak blížime sami sebe....

 

 

 VEŠTENIE ONLINE - od 5 €


                   

                            na stránke

    PRVÁ  NONSTOP  VEŠTIAREŇ

  Ak budeš spokojný so svojim osudom, budeš žiť múdro.

 

Ďakujeme za priazeň,ktorú ste nám prejavili.

         

NONSTOP - VEŠTENIE  

vestenie-nonstop@atlas.sk

                         

 

Naša veštiareň je NONSTOP pre všetkých ľudí aj zo zahraničia.

Náš Tím kvalifikovaných odborníčok Vám denne zodpovie na Vaše otázky.

Naučia Vás Vaše problémy riešiť a ukážu Vám ďaľšiu cestu Vášho života.

Poskytnú Vám pomoc pri ťažkých životných situáciach.

Pomôžu Vám zabrániť nástraham a naučia Vás predchádzať ťažké životné situácie.

Vďaka našim dlhoročným vešticiam,jasnovidkám,numerologičkám,astrologičkám,liečiteľkam,majsterkám Reiky,regresným terapeutom sme zachránili už ľudí na celom Slovensku, v Českej republike,Maďarsku,Poľsku a vo Veľkej Británií....

Ak máte aj Vy takéto schopnosti a nemáte odvahu ľudom pomáhať,neveríte si,nemáte možnosť,prípadne financie,naše odborníčky Vás zdokonalia,zaškolia a pomôžu Vás otvoriť ľudom,ktorí Vašu pomoc potrebujú práve od Vás.

Preto nás môžete kontaktovať nonstop z celého sveta        na adrese:

vestenie-nonstop@atlas.sk

 

                               
                                               

   FIREMNÉ AKCIE-VEČIERKY NONSTOP

Pravidelne zabezpečujeme na firemné akcie,podujatia alebo oslavy profesionálny tím VEŠTÍC,JASNOVIDIEK,NUMEROLOGIČIEK A LIEČITELIEK na celom území Slovenska podľa Vášho výberu.

 Ponúkame express služby :

- veštenie do 24 hodín priamo na adresu

- viac veštíc na akciu

- na kultúrne podujatia v každom meste

- na rodinné oslavy

- viac druhov veštenia na akcie

- na bežné firemné gratulácie v podniku NONSTOP.

Ponúkame aj kurzy pre všetky vekové kategórie.

objednať sa môžete na adrese:

 vestenie-nonstop@atlas.sk

 

 

Všetky požiadavky posielajte najneskôr 30 dní pred podujatím.Náš vysoko profesionálny tím odborníčok Vám zabezpečí kvalitné služby počas celej akcie.

 


Webnode

Fotogaléria: Úvodná stránka

/album/fotogaleria-uvodna-stranka/ip-fot1-5430-a0810e5c64110dae322012d8dd93c338-jpg/

—————

—————


Novinky

Informácie pre návštevníkov

22.03.2009 17:09
vestenie-nonstop@atlas.sk  KURZ FENG SHUI   -harmonizácia priestrou a človeka   Novootvorený Kurz Feng shui,prihlásiť  kontaktovať nonstop z celého sveta na adrese : vestenie-nonstop@atlas.sk       

—————

Máte pocit,že niečo nie je v poriadku? Pociťujete okolo seba zlé energie? Cítite,že Vaša aura je narušená? Chýba Vám energia?Neviete ako ďalej?

22.03.2009 17:08
          Spoznajte s nami  cestu tajomstiev Vášho osudu. Nechajte sa uniesť do sveta hviezd, ktoré nám ukážu jasnú budúcnosť. Pomôžeme Vám prekonať sklamania života. Nájdeme spoločnú cestu na prekonanie Vašej neistoty.  Každý deň Vám svojími kartami...

—————


EZOTERICKÁ PORADŇA  

živly,farby svetla,kamene a kovy 

-Očistné rituály od negatívnych duchovných javov

-Liečiteľstvo a pyramidálna terapia

Prihlásiť sa môžete písomne na

            

  vestenie-nonstop@atlas.sk


PRVÁ NONSTOP VEŠTIAREŇ

Kartárky a kartári sú tu preto, aby ich veštby nevychádzali! Keď poznáš svoju budúcnosť, tak ju môžeš zmeniť! Pokiaľ je budúcnosť zlá, tak ju zmeníš určite. V prípade, že je dobrá, tak ju necháš, aby sa stala históriou! Nie je zlá kartárka ani kartár, všetko je len nepochopenie ich práce a zmyslu.

vestenie-nonstop@atlas.sk 


 

PRVÁ NONSTOP VEŠTIAREŇ 

prihlásiť sa môžete DENNE  na adrese:                                       vestenie-nonstop@atlas.sk

 

PORADŇA 

Podľa odporúčaní všetkých zdravotníckych organizácií by mal človek denne zjesť aspoň tri dávky čerstvej zeleniny. Nie vždy nám to ale náš životný štýl dovolí, nehovoriac o období zimy, kedy je voňavej a dozretej zeleniny v obchodoch ako šafránu. Jednou z možností ako tento deficit zmierniť, je užívanie vitamínov v podobe tabletiek, prípadne skúsiť alternatívne výrobky na prírodnej báze.

Image

Človek by mal prijímať denne minimálne 1-2 litre tekutín, optimálne množstvo je 2-3 litre tekutín denne. Tým sa myslí predovšetkým čistá voda, minerálky, nesladené čaje a ovocné šťavy. Množstvo príjmu však závisí od stavby tela človeka, od jeho veku, vykonávaných aktivít, zdravotného stavu, klimatických podmienok a pod. Teda je to individuálne. Významnú funkciu v súvislosti s pitným režimom vykonávajú obličky. Sú orgánom, ktorý je zodpovedný za vodnú a minerálnu bilanciu v našom tele. Pri nadmernom výdaji a nedostatočnom príjme tekutín sa v tele hromadia škodlivé toxické látky a v obličkách sa usádzajú soli. Vznikajú obličkové kamene a preťažuje sa látková výmena. Voda v tkanivách, krv a lymfa sa zahusťujú, oslabuje sa obranný systém tela, zlyháva prenos nervových impulzov, spomaľuje sa obnovovanie buniek, čím sa urýchľuje proces starnutia.

Keď človek pocíti smäd, je už neskoro, pretože telo stratilo už viac ako 2% tekutín. Preto sa odporúča piť priebežne počas celého dňa, radšej častejšie a v menších dávkach. Dobre je začať deň pohárom vody nalačno. Črevá sa prečistia, organizmus sa prevlhčí, zlepší sa krvný obeh. Pri pravidelnom dodržiavaní tejto zásady sa zlepší trávenie a výsledok zbadáte aj na pleti. Bude žiarivejšia a hladšia.

Sladené nealkoholické nápoje, mlieko, pivo a alkoholické nápoje sú pri redukcii hmotnosti nevhodné . Tieto tekutiny smäd uhasia tiež , ale sú zdrojom vysokého množstva energie, obsahujú konzervačné látky a potravinárske farbivá.
K biologicky najhodnotnejším tekutinám patria ovocné a zeleninové šťavy. Majú vysoký obsah vitamínov, enzýmov a minerálnych látok. Ich súčasťou je aj cukor , ktorý rýchlo preniká do krvi a je pohotovostným zdrojom energie. Preto sa počas chudnutia neodporúča piť viac ako 1dcl čistej zeleninovej alebo ovocnej šťavy denne. Pitie ovocných džúsov je pre ich vysokú energetickú hodnotu rovnako nevhodné.
Pitie veľkého množstva kávy a niektorých čajov, ako aj alkoholických nápojov, môže spôsobiť dehydratáciu - odvodnenie organizmu, čo nie je žiadúce.
Množstvo vypitých tekutín musia vedome regulovať hlavne ženy, pretože ženy pijú menej ako muži. So stúpajúcim vekom sa prirodzene znižuje intenzita prirodzeného pocitu smädu.
Kontrolovaný príjem tekutín je dôležitou podmienkou chudnutia. Preto, ak pijete menej ako je odporúčané množstvo, musíte začať postupne zvyšovať denný príjem tekutín.
Aby ste nezabudli piť, pripravte si tekutinu hneď ráno do fľaše, džbánu alebo do pohára a postavte ju tak, aby ste ju mali poruke a na očiach. Osvojte si zásadu, pol hodinu pred jedlom vypiť pohár vody.
Možno zistíte, že v tvrdení, že hlad je utajený smäd, je predsa len trochu pravdy .

 

Úspech chudnutia závisí od dosiahnutia a pretrvávania negatívnej energetickej bilancie. To, že množstvo prijatej stravy a jej zloženie významne ovplyvňuje redukčný režim, je známe. Často sa stáva, že pri plánovaní redukcie a vlastnom chudnutí, zameriavame pozornosť hlavne na zmenu stravovania. Príjem energie z tekutín sa naopak podceňuje (prieskumy uvádzajú, že až 60 percent Slovákov nedodržiava pitný režim), a to aj napriek tomu, že nevhodné tekutiny môžu telu dodať oveľa vyššie množstvo energie ako v priebehu dňa prijatá strava. Nesprávny pitný režim môže výsledok chudnutia negatívne ovplyvniť.

Tipy na posilnenie imunity

Tipy na posilnenie imunity Jeseň je už takmer tu a s ňou aj prechladnutia, chrípky či iné nepríjemné choroby. Aj preto by sme mali posilňovať imunitu, a to nielen v tomto období, ale po celý rok. Oslabený organizmus totiž ľahšie podlieha rôznym chorobám. Ako však na to? My vám ponúkame niekoľko tipov ako posilniť imunitu. Tu sú.

Otužovanie organizmu
Odolnosť tela zvýšite jeho pravidelným otužovaním. Sami viete, aké je nepríjemné prejsť, najmä v zime, z chladu do tepla. Telo sa hneď spotí a choroba je tu. Pokiaľ máte čas, aspoň raz do týždňa zájdite do sauny. Ak čas nemáte, aspoň sa pri každom sprchovaní opláchnite striedavo horúcou a studenou sprchou. Prekrví sa tým celé vaše telo a vy sa bude hneď cítiť lepšie.

Správna výživa
Aj správnou výživou si zlepšíte vašu imunitu. Dôležité je jesť dostatok ovocia a zeleniny, bohatej najmä na selén, zinok či magnézium, ktoré si môžete dodať aj v doplnkoch výživy. Vhodné je užívať aj prípravky z aloe vera. Nezabudnite ani na dodržiavanie pitného režimu. Kým je teplo doprajte si ovocné šťavy, v zime zase bylinkové čaje.

Éterické oleje
Masážou či inhaláciou éterických olejov tiež posilníte svoju imunitu. Vhodný na to je citrónový éterický olej, ktorý posilňuje prirodzenú imunitu, osviežuje, ale aj riedi a čistí krv. Antivírusové a antibakteriálne účinky má aj eukalyptusový olej. Pomáha aj pri nachladnutí, pretože uvoľňuje upchaný nos. Pri zapálenom hrdle zase pomáha borovicový olej. Je však vhodný aj pri nachladnutí a chrípke.

Relax a pohyb
Správny relax, ale aj pohyb sú zabijakmi chorôb. Dôležité je po ťažkom pracovnom dni dobre zrelaxovať, či už v horúcej vani, alebo na prechádzke s partnerom. Formu relaxu necháme na vás, podstatné však je, aby ste sa odreagovali a prišli na iné myšlienky. Pokiaľ relaxujete pri športe, je to o to lepšie. Na jeseň si môžete ísť zabehať do prírody, zaplávať na plaváreň, zahrať tenis či zajazdiť na bicykli. Vaše telo sa pri športe zaplaví endorfínmi a vy sa hneď budete cítiť lepšie.

Detoxikácia
O detoxikácii by sme mohli popísať celé strany. V skratke sa však dá povedať, že ide o to zbaviť sa pomocou stravy a vhodných výživových doplnkov škodlivých látok usadených v ľudskom organizme. Nielen potravou, ale napríklad aj dýchaním sa do tela dostáva množstvo škodlivých látok, ktoré sa čiastočne vyplavia, ale čiastočne sa usádzajú v organizme, v črevách. Spôsobujú rôzne choroby, od vypadávania vlasov, až po rakovinu. Vedci odporúčajú detoxikovať organizmus minimálne dvakrát ročne. Začať môžete práve na jeseň. Nezabudnite sa o detoxikácii podrobne informovať, napríklad aj na našich stránkach a podporiť ju užívaním výživových prípravkov, ako je napríklad aloe vera, chlorella, hliva ustricová či iné.

Sladké pokušenie
Je dokázané, že čokoláda chráni pred nachladnutím. Obsahuje totiž polyfenoly, ktoré pôsobia ako antioxidanty. Tak prečo by sme si ju nedopriali? Samozrejme, nie na kilá, ale v rozumnom množstve. Ideálnym posilnením imunity môže byť teda aj pojedanie dobrej čokolády s partnerom v horúcom kúpeli s niekoľkými kvapkami éterického oleja. S takýmto posilňovaním imunity môžete začať hneď teraz. Však zajtra si môžete ísť zabehať či začať s detoxikáciou organizmu. Tak do toho!

 

 

 

Orgánové hodiny

 

03:00 - 05:00

V činnosti sú pľúca, preto sa v tomto čase obyčajne budia fajčiari, astmatici, chorí na priedušky, ľudia s nádchou, so zápalmi dýchacích ciest. V tejto dobe človek pociťuje aj najväčší strach a úzkosť. Každá maličkosť nadobúda obrovský význam.

05:00 - 07:00

Vrchol činnosti hrubého čreva. Najvhodnejšia doba pre vyprázdňovanie organizmu. Je potrebné vyhýbať sa stresu a psychickej záťaži a zvýšiť príjem tekutín (čaje).

07:00 - 09:00

Do činnosti sa dostáva žalúdok. Je veľmi dôležité konzumovať v tomto čase vitamíny. Telo potrebuje byť v teple, studená sprcha alebo kúpeľ preto nie sú vhodné.

09:00 - 11:00

Vrcholí práca pankreasu a sleziny, neodporúča sa konzumácia alkoholu. Vhodné je ovocie, med (je to jediná denná doba, kedy je telo schopné stráviť sladkosti). Vyhýbať by sme sa mali prílišnej fyzickej činnosti, je to čas vrcholu duševných schopností.

11:00 - 13:00

Doba aktívnej činnosti srdca, nie je dobré zaťažovať ho veľkým množstvom potravy. Nastáva mierny útlm, pozor na úrazy! Vhodná je prechádzka alebo krátky spánok.

13:00 - 15:00

Obdobie vrcholu tenkého čreva. Postupne sa zvyšuje fyzická aktivita.

15:00 - 17:00

Najviac pracuje močový mechúr. Dobré je piť bylinkové čaje, športovať. Tráviaci systém je schopný prijať výdatné jedlo, aktivita stúpa a dosahuje druhý výkonnostný vrchol.

17:00 - 19:00

V činnosti sú obličky. Je potrebné vylúčiť škodlivé látky - tuky, cukry, soľ, chemikálie, káva, alkohol, chlad, stres.

19:00 - 21:00

Do činnosti sa dostáva obal srdca - krv. V tejto dobe človek veľmi dobre vníma. Je to čas vhodný na počúvanie hudby a divadelných hier, ale aj najúčinnejší na pôsobenie antibiotík alebo na aplikáciu krémov na bolestivé miesta.

21:00 - 23:00

Doba činnosti trojitého ohrievača. Prebieha príprava tela na spánok, preto je nevhodné fajčiť, jesť alebo akokoľvek aktivovať organizmus.

23:00 - 01:00

Začína pracovať žlčník. Tí, ktorí majú ťažkosti s týmto orgánom, sa v tomto čase obyčajne budia alebo nemôžu spať.

01:00 - 03:00

Začína pracovať pečeň. V tejto dobe nastáva útlmu (najnižšie okysličenie mozgu), je potrebné byť opatrný najmä pri činnosti vyžadujúcej zvýšenú opatrnosť. Neodporúča sa konzumácia ťažkých a mastných jedál alebo pitie alkoholu.


 


Blog

Regresná terapia

19.09.2009 22:26
Regresná terapia pomáha oddeliť od klienta modely správania, ich následky a prejavy, ktoré nie sú jeho, ktoré kopíruje a napodobňuje z obdobia dospievania, detstva, pôrodu, prenatálneho obdobia...   Regresná terapia znamená, že s osobou ideme určitým spôsobom do minulosti a pri tom sa snažíme...

—————


ukážky

AURA A ČAKRY

27.03.2009 11:04
  Kto chce byť zdravý na tele i na duchu, musí dbať o čistotu svojej aury. Každá bioenergetická liečba, či už priama alebo na diaľku, spočíva v prenose pozitívnych psychoenergetických signálov liečiteľa na prijímateľa. Trvanlivosť a dobrý efekt má iba vtedy, keď zmeníme svoje negatívne...

—————


Aktuálne počasie

DNES

12.05.2009 19:48
  document.write(showWidget('pocasie-small/', '5','2','c-slovensko')); smahu počasie

—————


VEŠTIAREŇ ONLINE

PRVÁ NONSTOP VEŠTIAREŇ

02.05.2009 00:00

—————


Objednávkový formulár

Pokiaľ máte záujem aj o iné jasnovidky a liečiteľky,napíšte nám jej meno a následne Vám pošleme termínÚvodná stránka

AKCIE,PODUJATIA,VEČIERKY,FIREMNÉ OSLAVY- NONSTOP

12.05.2009 15:07

FIREMNÉ AKCIE A VEČIERKY : 

Vyberte si na Váš večierok

-NUMEROLOGIČKU

-VEŠTICU

-JASNOVIDKU

-LIEČITEĽKU

Zabezpečíme odvoz a dovoz na celom území Slovenska.

Vašu predstavu píšte na adresu:

     

vestenie-nonstop@atlas.sk

vestiaren@post.sk

 

 Všetky požiadavky posielajte najneskôr 30 dní pred podujatím.Náš vysoko profesionálny tím odborníčok Vám zabezpečí kvalitné služby počas celej akcie.

 Ponúkame express služby :

- veštenie do 24 hodín priamo na adresu

- viac veštíc na akciu

- na kultúrne podujatia v každom meste

- na rodinné oslavy

- viac druhov veštenia na akcie

- na bežné firmené gratulácie v podniku NONSTOP.

Ponúkame aj kurzy pre všetky vekové kategórie.

objednať sa môžete na adrese:

vestenie-nonstop@atlas.sk

 

—————

TERAPIE

06.05.2009 15:08

Ponúkame : 

-Terapeutická Pyramída s relaxačným lôžkom

 -Čakrová terapia

 -Litoterapia - liečba drahými kameňmi 

Po absolvovaní terapie nasleduje :

 - Energetické čistenie - po chorobách, zvýšenie imunity a ďalšie...

—————

Regresná terapia

19.04.2009 01:59

 Návraty do minulých životov alebo nespracovaných zážitkov súčastného života,či detstva v hladine alfa.

Kedy: od 14.00-16.00 hod

Pondelok

Utorok

Štvrtok

Piatok

 

 

—————

Osobné veštenie- Harmonogram VEŠTENIA

17.04.2009 21:32

Osobné veštenieNONSTOP

ONLINE OD 5 EUR

Objednávky: vestenie-nonstop@atlas.sk   DENNE

—————

ONLINE veštenie

10.04.2009 00:00

Ponúkame ONLINE veštenie už od 5 euro do 24 hodín.

Vaše otázky zodpovieme na adrese:

vestenie-nonstop@atlas.sk

—————

PRANOSTIKY

23.03.2009 00:00

ROČNÉ OBDOBIA

JESEŇ

Jesenné oranie, polovičné oranie.

Babie leto prináša pekné dni v jeseni.

Aká jeseň, taká jar.

Dlhá jeseň, krátka zima.

Pekná jeseň znamená veternú zimu.

Za peknou jeseňou nasleduje tuhá zima a úrodný rok.

ZIMA

Keď je do polovice zimy tuhá zima, v druhej polovici treba čakať oteplenie.

Čím skorej sa počne zima, tým skorej i prejde.

Na peknú zimu, nepristavuj stodolu.

Suchá zima, suché leto.

Dlhá zima, krátke leto.

Po dlhej zime slnko ostrejšie páli ako v drieku /uprostred/ leta.

Studená zima a mnoho snehu prinášajú pekné jaro.

Tuhá zima bude, ak je leto vlhké a chladné a júl horúcejší než august. September je potom veľmi chladný.

Tuhá zima vytrvá, keď hneď na počiatku pri severnom alebo východnom vetre silne mrzne.

JAR

Na jar za voz dažďa, za hrsť blata.

Na jar za mericu dažďa, za štvrtku blata.

Na jar za ždbar dažďa, za lyžicu blata.

Na jar centa dažďa, funt blata.

Na apríla humor svieta, potom zase leto spieva.

Ak je na jar mnoho komárov, možno očakávať zlú žatvu.

Keď na jar poletuje veľa pavučín, bude horúce leto.

Keď neskoro zaseješ, slabú úrodu zbereš.

Mokrá jar a mokré leto pritiahnu za sebou obyčajne jasnú jeseň.

Keď sa z jari na poli mokré miesta ukazujú, suché leto predpovedajú.

Jar zvestuje Zvestovanie, ale zimu ešte nevyháňa.

Jaro priazeň, leto trýzeň.

Jaro krásne, všetkým tvorom spasné.

Na jar zamaž, na jeseň zapráš.

Aka jar, take zbjorke (úroda).

Na jar sud od vody a hrsť blata.

Chladné podletie /apríl až máj/ nebýva dobrým znamením úrodného roku.

Leto

Lepšie jedno leto ako sto zím.

Horúce leto, studená zima.

Nijaké leto, nijaká zima.

Mokrá jar a mokré leto pritiahnu za sebou obyčajne jasnú jeseň.

Ak je zlé leto, bude pekná jeseň.

Jestli je leto mokré, býva v budúcom roku drahota.

V lete viacej močí než v jeseni.

Daždivé leto horšie od podzimku.

Keď júl a august sú rovnako teplé alebo keď júl bol chladnejší než august – bude mierna zima.

              

Ak je jún suchý, nebude sud hluchý.

Suchý jún plní sudy vínom.

Cladných dažďov v júni hospodár sa bojí, najmä vincúr, včelár pri nich zle obstojí.

Netreba v júni o dážď prosiť, príde až začneme kosiť.

Daždivý jún celé leto pokazí.

Deň Petra Pavla príroda častuje búrkami, ale zem ožíva hríbami.

Na Jána dážď, mokrá žatva.

Keď prší na Víta, švábka bude zhnitá.

Ak prší na Barnabáše, bude víno tiecť do fľaše.

Medardová kvapka štyridsať dní kvapká. 

—————

ZIMNÁ KÚRA

09.03.2009 00:00

Jablková kúra na zimu

Keďže sú jablká veľmi zdravé a obsahujú len málo kalórií, na trojdňovú očistu sú ako stvorené. Vďaka látkam, ktoré jablká obsahujú nebudete cítiť hlad, zlepší sa vaše trávenie, zvýši sa spotreba kalórií a zníži sa vaša chuť na sladké. Ako je to všetko možné? Vďaka vláknine, ktorú jablká obsahujú sa z vášho tela vyplavia škodlivé látky, vyčistí sa hrubé črevo, čím sa zlepší aj vaše trávenie. Jablká obsahujú ovocný cukor, ktorý zníži vašu chuť na sladké. Pektín spôsobí nadutie žalúdku, čím zníži váš pocit hladu. Kyselina jablčná zase rozprúdi látkovú výmenu, a teda aj spálenie kalórií bude oveľa väčšie. Okrem toho vitamín C, na ktorý sú jablká bohaté, posilňuje obranyschopnosť organizmu, budete teda menej náchylní na prechladnutie.
Na jablkovú kúru telo vopred pripravte, a to jedením ľahkých jedál. Počas troch dní jedzte neobmedzene jablká rôznych sort. Pokiaľ nie sú jablká ošetrované postrekom, môžete ich konzumovať neošúpané. Dôležité je, aby ste ich dobre požuli, čím zabránite nadbytočnému prekysličeniu organizmu. Keďže jablká obsahujú veľa vody, stačí, ak budete piť dva litre tekutín denne. Avšak pred jedením jabĺk a aspoň pol hodinu potom nepite. Namiesto minerálok či čistej vody, si môžete uvariť aj jablkový čaj.

—————

JESENNÁ KÚRA

09.03.2009 00:00

Hroznová kúra na jeseň 

Hrozno je ideálne na jesennú kúru, ktorou pripravíte svoje telo na zimu. Keďže hrozno obsahuje fosfor, vápnik, železo či draslík, podporuje odvodňovanie tela, zlepšuje činnosť obličiek a pečene, ako aj žalúdočnú sekréciu. Hroznový cukor sa v organizme rozkladá pomalšie, čím dodáva telu energiu postupne. Pri hroznovej kúre je optimálne rozdeliť si dva kilogramy hrozna na celý deň. Samozrejme, nesmiete jesť nič iné, iba dodržiavať pitný režim. Okrem prečistenia obličiek a pečene, pôsobí aj na prečistenie pleti, vyhladzuje vrásky, chráni pokožku a zbavuje ju odpadov.

—————

VEŠTIAREŇ NONSTOP

12.01.2009 00:00

 

PRVÁ NONSTOP VEŠTIAREŇ

      NAŽIVO

 

 DENNÝ HOROSKOP 

 

       

 

 


—————

Astrograf

11.01.2009 16:58

 objednávky :

vestenie-nonstop@atlas.sk

—————


Kontakt

NONSTOP

www.vestenie-nonstop.webnode.sk

24 hodín prijímame Vaše otázky a objednávky.


Anketa

Páči sa Vám naša stránka?

áno
84%
651

nie
16%
123

Celkový počet hlasov: 774


Anketa

Splnili sa Vám naše predpovede?

áno
60%
290

nie
22%
108

50 %
14%
65

80%
4%
18

Celkový počet hlasov: 481


Anketa

Čo Vás najviac zaujalo na našej stránke ?

Veštenie-NONSTOP
33%
1 135

Numerológia
9%
300

Aura a čakry
7%
242

Sny
6%
201

Kurzy
5%
160

Osobné stretnutia
11%
389

Feng šuei
4%
156

Ľiečiteľstvo
8%
273

Horoskopy
16%
543

Zdravá výživa
2%
73

Celkový počet hlasov: 3472


Štítky

Neboli nájdené žiadne štítky.


 

PRVÁ NONSTOP VEŠTIAREŇ

  vestenie-nonstop@atlas.sk

      NAŽIVO 

 DENNÝ HOROSKOP 

    

 


DISKUSIA

Dátum: 23.05.2014

Vložil: Pharmf800

Titulok: Good info

Very nice site! <a href="http://oixypea2.com/oxovqor/1.html">cheap goods</a>

Odpovedať

—————

Dátum: 23.05.2014

Vložil: Pharme138

Titulok: Good info

Very nice site!

Odpovedať

—————

Dátum: 23.05.2014

Vložil: Pharme964

Titulok: Good info

Very nice site! [url=http://oixypea2.com/oxovqor/2.html]cheap goods[/url]

Odpovedať

—————

Dátum: 22.05.2014

Vložil: Pharma10

Titulok: Good info

Very nice site! [url=http://opxyiea2.com/yoyaoyo/2.html]cheap goods[/url]

Odpovedať

—————

Dátum: 22.05.2014

Vložil: Pharmk908

Titulok: Good info

Very nice site! <a href="http://opxyiea2.com/yoyaoyo/1.html">cheap goods</a>

Odpovedať

—————

Dátum: 22.05.2014

Vložil: Pharme62

Titulok: Good info

Very nice site! cheap goods http://opxyiea2.com/yoyaoyo/4.html

Odpovedať

—————

Dátum: 22.05.2014

Vložil: Pharma217

Titulok: Good info

Very nice site! [url=http://opxyiea2.com/yoyaoyo/2.html]cheap goods[/url]

Odpovedať

—————

Dátum: 22.05.2014

Vložil: Pharmd471

Titulok: Good info

Very nice site! <a href="http://opxyiea2.com/yoyaoyo/1.html">cheap goods</a>

Odpovedať

—————

Dátum: 20.05.2014

Vložil: Pharmf102

Titulok: Good info

Very nice site!

Odpovedať

—————

Dátum: 20.05.2014

Vložil: Pharma80

Titulok: Good info

Very nice site! [url=http://ypxaieo2.com/ooovqoy/2.html]cheap goods[/url]

Odpovedať

—————

Dátum: 20.05.2014

Vložil: Pharme531

Titulok: Good info

Very nice site! <a href="http://ypxaieo2.com/ooovqoy/1.html">cheap goods</a>

Odpovedať

—————

Dátum: 20.05.2014

Vložil: Pharmk305

Titulok: Good info

Very nice site! <a href="http://ypxaieo2.com/ooovqoy/1.html">cheap goods</a>

Odpovedať

—————

Dátum: 20.05.2014

Vložil: Pharmg354

Titulok: Good info

Very nice site! cheap goods http://ypxaieo2.com/ooovqoy/4.html

Odpovedať

—————

Dátum: 20.05.2014

Vložil: Pharme66

Titulok: Good info

Very nice site! [url=http://ypxaieo2.com/ooovqoy/2.html]cheap goods[/url]

Odpovedať

—————

Dátum: 20.05.2014

Vložil: Pharma370

Titulok: Good info

Very nice site! cheap goods http://ypxaieo2.com/ooovqoy/4.html

Odpovedať

—————

Dátum: 20.05.2014

Vložil: Pharmf90

Titulok: Good info

Very nice site! [url=http://ypxaieo2.com/ooovqoy/2.html]cheap goods[/url]

Odpovedať

—————

Dátum: 20.05.2014

Vložil: Pharmg675

Titulok: Good info

Very nice site! <a href="http://ypxaieo2.com/ooovqoy/1.html">cheap goods</a>

Odpovedať

—————

Dátum: 19.05.2014

Vložil: Pharmd246

Titulok: Good info

Very nice site!

Odpovedať

—————

Dátum: 19.05.2014

Vložil: Pharmg81

Titulok: Good info

Very nice site! cheap goods http://oieapxy2.com/tyaokt/4.html

Odpovedať

—————

Dátum: 19.05.2014

Vložil: Pharme315

Titulok: Good info

Very nice site! [url=http://oieapxy2.com/tyaokt/2.html]cheap goods[/url]

Odpovedať

—————

Dátum: 19.05.2014

Vložil: Pharmb256

Titulok: Good info

Very nice site! <a href="http://oieapxy2.com/tyaokt/1.html">cheap goods</a>

Odpovedať

—————

Dátum: 19.05.2014

Vložil: Pharmk678

Titulok: Good info

Very nice site! [url=http://oieapxy2.com/tyaokt/2.html]cheap goods[/url]

Odpovedať

—————

Dátum: 19.05.2014

Vložil: Pharmd695

Titulok: Good info

Very nice site! <a href="http://oieapxy2.com/tyaokt/1.html">cheap goods</a>

Odpovedať

—————

Dátum: 19.05.2014

Vložil: Pharmd369

Titulok: Good info

Very nice site!

Odpovedať

—————

Dátum: 19.05.2014

Vložil: Pharmk768

Titulok: Good info

Very nice site! cheap goods http://oieapxy2.com/tyaokt/4.html

Odpovedať

—————

Dátum: 19.05.2014

Vložil: Pharme32

Titulok: Good info

Very nice site! [url=http://oieapxy2.com/tyaokt/2.html]cheap goods[/url]

Odpovedať

—————

Dátum: 19.05.2014

Vložil: Pharmf422

Titulok: Good info

Very nice site! <a href="http://oieapxy2.com/tyaokt/1.html">cheap goods</a>

Odpovedať

—————

Dátum: 17.05.2014

Vložil: Pharmd725

Titulok: Good info

Very nice site! cheap goods http://aieypxo2.com/tovqys/4.html

Odpovedať

—————

Dátum: 17.05.2014

Vložil: Pharme832

Titulok: Good info

Very nice site! [url=http://aieypxo2.com/tovqys/2.html]cheap goods[/url]

Odpovedať

—————

Dátum: 17.05.2014

Vložil: Pharmd118

Titulok: Good info

Very nice site! <a href="http://aieypxo2.com/tovqys/1.html">cheap goods</a>

Odpovedať

—————

Dátum: 17.05.2014

Vložil: Pharmd425

Titulok: Good info

Very nice site! <a href="http://aieypxo2.com/tovqys/1.html">cheap goods</a>

Odpovedať

—————

Dátum: 17.05.2014

Vložil: Pharme949

Titulok: Good info

Very nice site! [url=http://aieypxo2.com/tovqys/2.html]cheap goods[/url]

Odpovedať

—————

Dátum: 17.05.2014

Vložil: Pharmd299

Titulok: Good info

Very nice site! <a href="http://aieypxo2.com/tovqys/1.html">cheap goods</a>

Odpovedať

—————

Dátum: 17.05.2014

Vložil: Pharmb246

Titulok: Good info

Very nice site! <a href="http://aixypeo2.com/ayaoka/1.html">cheap goods</a>

Odpovedať

—————

Dátum: 15.05.2014

Vložil: Pharme320

Titulok: Good info

Very nice site!

Odpovedať

—————

Dátum: 15.05.2014

Vložil: Pharmk283

Titulok: Good info

Very nice site! cheap goods http://apeoixy2.com/tqsrov/4.html

Odpovedať

—————

Dátum: 15.05.2014

Vložil: Pharmk111

Titulok: Good info

Very nice site! [url=http://apeoixy2.com/tqsrov/2.html]cheap goods[/url]

Odpovedať

—————

Dátum: 15.05.2014

Vložil: Pharmc308

Titulok: Good info

Very nice site! <a href="http://apeoixy2.com/tqsrov/1.html">cheap goods</a>

Odpovedať

—————

Dátum: 14.05.2014

Vložil: Pharmg566

Titulok: Good info

Very nice site!

Odpovedať

—————

Dátum: 14.05.2014

Vložil: Pharmd82

Titulok: Good info

Very nice site! cheap goods http://apxoiey2.com/aovqyx/4.html

Odpovedať

—————

PRIPRAVUJEME

KURZ FENG SHUI

31.03.2009 22:20
Kurz začína už tento víkend.   Prihlásiť sa môžete na:vestenie-nonstop@atlas.sk „Menej znamená viac" hovorí dôležitá zásada feng-šuej. Každá zmena potrebuje čas a priestor, aby mohla pôsobiť. Väčšinou postačí jediné, často malé opatrenie, aby opäť rozprúdila energie! Zvlášť dôležité sú...

—————

OKIENKO IDEÁLNEHO ZDRAVIA

31.03.2009 18:29
Čísla zdravia Krvný tlak: ideálny 120/80 mm/Hg, normálny 130/85 mmHg Hladina cukru: 6 mmol /mamina/ l Obvod pásu: ženy max. 88 cm, muži max. 102 cm Hladina cholesterolu: 5 mmol/l

—————